Завжди по суботах

Блошиний ринок в Старому місті

Щосуботи, з 9 до 15 години, ви можете прогулятися, пошукати та поторгуватися на блошиному ринку Ганновера на променaді Aм Хоен Уфер.

Stand am Altstadtflohmarkt Hannover

Ганноверський блошиний ринок в Старому місті на цьому променаді є традицією, що відома далеко за межами міста Ганновера. У літній сезон ганноверський блошиний ринок відкритий з 8 до 16 години (продавці присутні з 7 години), в зимовий сезон з 9 до 15 години (продавці присутні з 8 години). Попередня реєстрація продавців не потрібна. Завітайте до блошиного ринку!

Ганновер блошиний ринок: прогулятися, пошукати та поторгуватися на променaді Aм Хоен Уфер

Вже ось 52 роки ганноверський блошиний ринок запрошує відвідувачів щосуботи прогулятися, пошукати та поторгуватися у Старому місті. Нa променаді Aм Хоен Уфер - між Шлоссштрaссе і Гьотештрaссе - численні торговці пропонують свою розмаїть товарів на блошиному ринку старого міста. Нових речей та товарів масового виробництва там не має. Мистецтво та кітч, старовина та мотлох, і багацько іншого - це речі, які чекають відвідувачів на блошиному ринку на Ляйнуфер. Тут ви знайдете не тільки цілі годинники з часів бабусі, але й картини, прикраси, медалі та килими, шляхетні скляні келихи, комікси, платівки, компакт-диски, іграшки або інструменти.

Покупець ви чи продавець – приєднайтеся до суєти на блошиному ринку в Ганновері в старому місті на березі ріки Ляйне!
 

Zuletzt aktualisiert: 30.03.2022