призначення

Дайстер – відпочинок неподалік

Вкрита лісом горбиста гряда з навколишніми відкритими ландшафтами - просто ідеальне місце для велосипедистів і туристів.

Natur pur: Wandern und Radfahren im Deister

Спів птахів, шелест листя, зачаровані стежинки – на висотaх до 405 метрів на вас чекають неймовірні враження від природи та культури.
Сам цей шлях – це вже чудова ціль. Його цілий рік відкривають для себе мандрівники та велосипедисти. Тут себе почувають однаково добре і звичайні туристи, котрі просто прийшли на пікнік, і велосипедисти, які долають великі відстані. Ви також в чотири етапи можете на велосипеді легко об‘їхати Дайстер по маршруту Дайстеркрайзель, протяжністю в 80 км. Практичні поради та довідкова інформація зібрані в наборі з чотирьох інформаційних листків та карт. Їх можна отримати в офісах туристичної інформації.

 

Wennigser Wasserräder

Історичні скарби на шляху у Дайстері додають мандрівці ще більшої цінності. Вишукані садиби, чудові дерев‘яні сільські церкви та фахверкові будинки – свідки часу минулих століть. Чудові парки, цікаві музеї, численні вітряки, водяні млини, а також архітектурна спадщина Везерського Ренесансу створять незабутні враження для всієї родини. Барсінґгаузен і Венніґсен відомі своїми монастирями, які мають велике культурно-історичне значення. На сам кінець варто згадати, що залишки видобутку вугілля також мають свій пізнавальний колорит.

 

Zuletzt aktualisiert: 30.03.2022