призначення

Озеро Штайнгудер Меер

Тут ви знайдете привабливі пропозиції для водних видів спорту, піших прогулянок і велоспорту.

Boote am Steinhuder Meer

Ви полюбляєте воду, водні види спорту, катання на велосипеді, піші прогулянки по лісі або гру в гольф? Ви цікавитеся старовинними та сучасними будівлями, хотіли б зануритися в образотворче мистецтво та музику і скуштувати рибні страви та вино? Ви активна людина, проте інколи просто хочеться розслабитися, просто побути біля озера, дивлячись вдалечінь? У всіх цих випадках - вам сюди! Озеро Штайнгудер Меер сформувалось після останнього льодовикового періоду 14 000 років тому в западині, що утворилась в результаті скупчення ґрунтової криги між най північнішими передгір'ями Mіттельгебірге, пaгорбaми Реебург та льодовиковими моренами поблизу селища Мардорф.

Radfahren am Steinhuder Meer

Місцева зона відпочинку на будь-який смак

Чи у досить спокійному Мардорфі, Реебурзі-Локкумі і Гаґенбурзі, чи у більш жвавому містечку Штайнгуде – у цій популярній рекреаційній місцевості кожному знайдеться щось до смаку. Затишні апартаменти, будинки відпочинку, пансіонати та готелі, а також красиві заміські будинки в сільській місцевості – тут кожен знайде житло на свій смак. Культурні центри - це міста Нойштадт-ам-Рюбенберге, Вунсторф і Реебурґ-Локкум.
Ландшафт навколо озера Штайнгудер Меер надзвичайно різноманітний. Тут є і ліси, і болота,пущі та льодовикові дюни у надзвичайно цікавій послідовності. Озеро Штайнгудер Меер пропонує ідеальні пляжні розваги на великому пляжі на північному березі та на купальному острові у містечку Штайнгуде. Це особливо підходить для сімей з меншими дітьми, оскільки озеро неглибоке, а тому вода швидко прогрівається.

Купатися можна досхочу. Сердечно запрошуємо провести незабутній чaс з різноманітними розвагами на озері під чaс відпустки чи дозвілля.
 

Zuletzt aktualisiert: 30.03.2022