призначення

Mісцевість Каленберг

Місцевість Каленберг захоплює своїх відвідувачів історичним ландшафтом, величними замками та середньовічними спорудами. 

Calenberger Land: die Bantorfer Höhe

Простягаючись між річкою Ляйне на півночі, Середньонімецьким каналом на сході та Дайстером на південному заході, цей куточок відрізняється своєю природністю та близькістю до столиці федеральної землі Нижньої Саксонії.
Як звичайні туристи, так і любителі природи або історії можуть на трішки втекти сюди з великого міста, швидко подолавши лише 21 км.


Місцевість Каленберг, що смугою “жирового пaсу” опоясує Ганновер, є чудовою рекреаційною зоною. Ключовими точками регіону є кільцевий мaршрут Дайстеркрaйзель, велосипедна доріжка навколо Дайстера, а також такі пам'ятки як Марієнбурзький замок та п'ять монастирів Каленберга: Марієнвердер, Венніґсен, Вюльфінґхаузен, Маріензе та Барзінгхаузен. Якщо ви хочете побачити не лише природу чи культуру, то ви можете сховатися від денного світла, відвідавши монастирську штольню Барсінґгаузен. 

Klosterkirche Barsinghausen

111 видів тварин на волі

Любителі тварин отримають задоволення на півдні регіону Ганновера, відвідавши вольєр для зубрів Шпрінге. На території площею 90 гектарів можна зустріти характерні для цього регіону види диких тварин, а також такі, які знаходяться під загрозою вимирання. Такі об‘єкти, як соколині двори, інші пташині вольєри та вовчі ареали служать захисту тварин. Там тваринам створені максимально природні умови – поряд з озерами, лугами і струмками, а також серед дубових та букових лісів.  
 

Zuletzt aktualisiert: 31.03.2022