особливості

Королівські сади Герренгаузен

Чудовим прикладом європейського садового мистецтва є ансамбль садів Герренгаузен в столиці Нижньої Саксонії - Ганновері. Гросгартен є одним з найкраще збережених та найважливіших барокових садів у Європі.

Fontäne im Großen Garten

Сaд Гросгартен

Гросгартен був заснований 1666 р. каленбергським герцогом Йоганном Фрідріхом. Розбудові ж його завдячуємо чудовій жінці – Софії фон дер Пфальц, курфюстині Ганноверу.

Сьогодні сaд Гросгартен є однією з визначних пам'яток Ганновера, котрa своїми чарами щорічно притягує близько півмільйона відвідувачів. Місто прославляє свою перлину, організовуючи там садові фестивалі, театральні вистави та міжнародний конкурс феєрверків у літні місяці.

Ботанічний сaд Берггартен

На північ від Гросгартену знаходиться Берггартен. Спочатку ця територія була городом для придворних, пізніше її переконструювали в ботанічний виставковий сад. Сьогодні там можна побачити близько 11 000 видів рослин. У виставкових будинках цілий рік можна милуватися не тільки найбільшою колекцією орхідей в Європі, але й вражаючими кактусами і розкішним цвітом рослин. 

Пaрк Георгенгартен

З центру Ганновера ви можете дістатися до Гросгартену не тільки на автомобілі або трамваї, але і крізь пaрк Георгенгартен. Ідеальний ландшафт, розроблений за англійською моделлю інспектором придворного саду Крістіаном Шаумбургом, простягається ліворуч і праворуч впродовж двокілометрової липової алеї і з'єднує між собою центр міста та сади Герренгаузена. Ці поєднання груп дерев, зелених газонів, затишних куточків – ідеальне доповнення барокових Грос- та Берггартену. 

Zuletzt aktualisiert: 29.03.2022