ідеальне місто і регіон!

Портрет Ганновера

Якість життя в Ганноверському регіоні характеризує ідеальне поєднання міста і природи для сім'ї та відпочинку рaзом з відмінною транспортною інфраструктурою.

Der Radverkehr in Hannover soll ausgeweitet werden. Gleichzeitig wird an einem Konzept gearbeitet, das den Autoverkehr flüssiger macht. 

Ганновер, як економічний і культурний мегаполіс, пропонує захоплюючу різноманітність, безліч можливостей для відпочинку, приваблює унікальними народними гуляннями і бурхливими спортивними подіями. 

Staatsoper Hannover

Столиця федеральної землі Нижня Саксонія, рідне місто універсального генія Готфріда Вільгельма Лейбніца, презентує себе як космополітичний простір для інновацій з характерним інтенсивним діалогом між наукою та промисловістю. Це забезпечує потенціал зростання та динамічну стартову сцену. Від цього виграють не тільки традиційні сектори промисловості та сервісу, але й галузі культури та творчості. У цьому відношенні Ганновер отримaв визнання у всьому світі як центр видатних досягнень, коли долучився до мережі ЮНЕСКО як місто музики.

Вітальність міського життя Ганновера знаходить свій вираз у подіях першокласної культури - драми та опери, пропонує чудовий музейний ландшафт, захоплююче нічне життя та є торговим раєм. Знамениті королевські сади Герренгаузен та унікальний ганноверський пригодницький зоопарк, великі події, такі як народне гуляння “Мaшзеефест” або найбільше у світі свято стрільців “Шютценфест”, а також захоплюючі спортивні події притягують як магнітом місцевих жителів та відвідувачів, зачаровуючи їх. 

Познайомтеся з Ганновером ближче - ідеальне місто і регіон!

 

Zuletzt aktualisiert: 29.03.2022