More Languages

English Nederlands Francais Espagnol italiano portuguese norwegian japanese svenska polski russian chinese dansk korean turkish eesti arabic suomi

Online Shop

Press Area

Hannover Fairgrounds © HMTG / Knaak

Hannover Fairgrounds

Kongressid

Eripalgeline kongressikeskus

Kuid selle liidumaa pealinna südamlikkusest, moodsast taristust ja kõikehõlmavast teenindusest ei saa osa mitte ainult suurürituste külalised.

Olgu tegu EXPO 2000 või FIFA jalgpalli maailmameistrivõistlustega 2006, messide, spordi- ja muusikasündmuste või rahvapidustustega, Hannoveri külalislahkuse kvaliteet on legendaarne.

Mitmekesised ja ebatavalised paigad annavad sellele linnale suurepärase kongressilinna maine. Kongresside külaliste ees on peaaegu piiramatu valik – lossist kuni saarel asuva kindluseni, Erlebnis-Zoo loomaaiast kuni Arena’ni, kus pakutakse ainulaadseid ruume igas suurusjärgus ürituste korraldamiseks. Kes kord
siia satub, võib nautida linna, kus kõik on käe-jala juures, kus on suurepärased vabaaja veetmise võimalused, arvukad turismiobjektid ning hulgaliselt mugavusi ligi 500 hotellis.

Kõik see pakub külalistele laiahaardelist vabaaja programmi. Pärast kohtumist Maschseefest’il võib edasi minna GOP varieteeteatrisse või spordiüritusele. Hannoveris saab külaline kongressil viibimist elamusterohkelt rikastada ja seda üsna hõlpsasti. Lisaks sellele on HannoverKongress tugevaks partneriks ka igat liiki, kõikehõlmavate ja individuaalsete ürituste korraldamisel.
HannoverKongress on oma motoga „Proffide juures külas“ teie käsutuses iga majandusturismialase küsimuse ja soovi täitmisel. Meie kongressiteenused toetavad teid eduka ürituse organiseerimisel individuaalsete lahenduste ja omalaadsete ideedega. HannoverKongress tagab kõigile oma partneritele igati täiusliku ürituse nii asukoha, öömaja ja toitlustamise kui ka transporditeenuste ja piletite poolest.