More Languages

English Nederlands Francais Espagnol italiano portuguese norwegian japanese svenska polski russian chinese dansk korean turkish eesti arabic suomi

Online Shop

Press Area

Hannover Fairgrounds © HMTG / Knaak

Hannover Fairgrounds

Goście mile widziani przez cały rok

Mieszkańcy Hanoweru znani są jako serdeczni gopodarze.

Targi jako źródło rozwoju

W 1947 roku miasto witało swoich pierwszych gości targowych. Od tamtej pory Targi Hanowerskie przekształciły się w największą na świecie wystawę dóbr inwestycyjnych. Pięć spośród dziesięciu największych imprez targowych na świecie odbywa się w Hanowerze, a wśród nich CeBIT - największe wydarzenie w dziedzinie komunikacji, informacji i telekomunikacji.

Rycerskie ostrogi zdobyła stolica landu dzięki EXPO 2000, przyjętej z zachwytem przez biorące w niej udział państwa i gości z całego świata. Dzięki zaletom dobrych gospodarzy Hanower został w 2006 wybrany już po raz drugi na miejsce rozgrywek Mistrzostw świata FIFATM w piłce nożnej.

Idealne miasto kongresowe

Dzięki nowoczesnej infrastrukturze, różnorodności ośrodków konferencyjnych i bogatej ofercie usług Hanower zdobył wysoką lokatę jako miejsce najróżniejszych zjazdów i spotkań – świadczy o tym choćby tylko liczba 500 hoteli z 26.000 miejsc noclegowych wszelkich kategorii. Goście korzystają z wyjątkowej oferty centrów szkoleniowych w całym Regionie – od dworku wiejskiego po niecodzienne pomieszczenia konferencyjne każdej wielkości. Na przykład zaliczany do zabytków chronionych budynek Hannover Congress Centrum (HCC) leży na obrzeżu centrum miasta, a przy tym w sercu terenów zielonych. HannoverKongress jest w stolicy Dolnej Saksonii i Regionie Hanower centralnym i niezależnym partnerem, oferującym pełny pakiet usług w dziedzinie kongresów, konferencji i events.

Świetna osiągalność i krótkie drogi

Położenie w sercu Europy środkowej, na przecięciu narodowych i międzynarodowych arterii komunikacyjnych w powietrzu i na lądzie, to ważny atut Hanoweru jako miasta targów i kongresów. Wielką zaletą są także krótkie drogi pomiędzy ośrodkami konferencyjnymi, najwyższej klasy atrakcje turystyczne oraz węzły komunikacyjne w stolicy i Regionie. Do wizyty zachęca również wzorcowy system komunikacji miejskiej i podmiejskiej, obejmujący cały Region. Tym samym Hanower jest idealnym miejscem targów, kongresów i zjazdów każdej wielkości.