More Languages

English Nederlands Francais Espagnol italiano portuguese norwegian japanese svenska polski russian chinese dansk korean turkish eesti arabic suomi

Online Shop

Press Area

育空河域--- 汉诺威历险动物园 · Yukon Bay – Hannover Adventure Zoo © Erlebnis-Zoo Hannover

育空河域--- 汉诺威历险动物园 · Yukon Bay – Hannover Adventure Zoo

peredele

Elamusterohke päev Hannoveris

Hannoveri rohkeid ja vaheldusrikkaid vabaaja veetmise võimalusi on raske üle pakkuda.

Lühikeste vahemaadega põimuvad omavahel suurlinna atmosfäär, mitmesugused kultuuriüritused ja põnevad tegevused nii suurtele kui väikestele.

Vaid natuke maad jalakäijate tsoonist eemal võrgutab teid vanalinna tellisgootika ja vahvärkhoonete ajalooline idüll. Leine jõe ääres toimub igal laupäeval kirbuturg. Piki jõge kulgeb Maschpark’i park koos oma imposantse raekojaga. Raekoja kupli alla viib lift. Siit ülevalt vaadates saab kohe aru, et Hannover on Saksamaa kõige rohelisem linn. Käeulatuses tundub olevat Maschsee järv, mis kutsub paadisõidule või lõõgastavale jalutuskäigule oma kallastel. Kes tahab ennast meelsasti sõidutada lasta, võib kaasa teha linnaekskurssiooni ning saab linna vaatamisväärsusi bussiaknast tundma õppida. Originaalseks alternatiiviks on jalgratta-rikša!

Kas teater või muuseum, kontsert või galerii – kultuurisõber leiab Hannoverist muljetavaldava mitmekesisuse. Kaasaegse kunsti austajaid tõmbab näiteks Sprengel Museum Hannover, samal ajal pakub Niedersächsische Landesmuseum Hannover võluvat avastamisretke ka lastele.

Loomaaed Erlebnis-Zoo Hannover vaimustab nii noori kui vanu – siin on üle 3 000 looma, seitse fantastilist teemamaailma ning kaasahaaravad vaatemängud. Kõige pisemate silmad lööb särama lasteparadiis Mullewapp. Yukon Bay ääres ja Meyers Hof’is on isegi söögikohad omaette atraktsioonideks.

Hannoveri õhtune repertuaar ulatub riigiooperist kuni bulvariteatrini, kõrgekvaliteedilistest lavastustest kuni hingematva akrobaatika ja kaasahaarava komöödiani GOP-Varieté-Theater’is.