Konsulat
Dr. Volker Schmidt
+49 511 / 8505-219
E-Mail

Visit Hannover in your language

English Nederlands Francais Espagnol italiano portuguese norwegian japanese svenska polski russian chinese dansk korean turkish eesti arabic suomi

Press Area

Ausblick über Deisterlandschaft © HMTG

Der Deister

Hannover Bölgesinde Turistik Yer

Deister

Eyalet başkenti Hannover’dan yalnızca 20 km uzaklıkta, şehrin arka bahçesindeki tepelerin sıralandığı yerde bulunan Deister, bölgenin yerli nüfusunun yanı sıra görkemli kayın ve çam ormanlarında huzurun ve sükunetin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçileri de davet ediyor.

Burada derin derin nefes alabilir ve taze orman havasının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ormanlık dinlenme alanı, bisikletçiler ve gezginler için ideal tesisler barındırmaktadır. Bunun yanı sıra çok sayıda ve çeşitli imkan sunmaktadır.

Springe’de bulunan Bizon Ağılı (Wisentgehege) hayvanseverlerin favori destinasyonlarından biridir. Bunun yanı sıra, sağlığına dikkat etmek isteyenler Bad Nenndorf kaplıcalarını ziyaret etmekte ve Barsinghausen’de bulunan Deister Açık Hava Tiyatrosu her yaz ormanın içinde, doğa manzarasından oluşan muhteşem bir sahne perdesinin önünde oyunlar sergilemektedir.